7067 BROWN SILK
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 7067 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 5 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 330cm / 130inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2785kg |